יתרונות שימוש בשירותי פירוק מכוניות

פירוק מכוניות זה נושא מאוד מעניין ונוגע לליבי. ישנם הרבה יתרונות וגם כמו בכל נושא הרבה חסרונות. בעבר היה לי רכב מאוד ישן ששירת אותי כהלכה. כשיש לך רכב מעולה זה מאוד קשה למכור אותו לאדם אחר אבל כמו כל דבר בעולם שלנו לכל דבר יש את זמנו וגם הרב הישן שהיה בבעלותי הלך לעולמו! אז לפני שאני אמשיך את הסיפור אני לא אשכח את היום שיצאתי ממיכללת אפקה וראיתי את כל הרכב שלו מכוסח. מסתבר שמשאית פגעה לי ברכב ושוטר חיכה לי ליד הרכב ושאל אותי " זה הרכב שלך ? " ועניתי לו " לצערי כן " וכך באמת היה.

אז ביטוח מקיף לא היה לי וזה מה שאומר שהרכב הזה מיועד לפח ורק חשבתי לעצמי " מי יבוא לעזור לי לקחת את הרכב מפה" ? אפילו גרר לא משתלם לי להזמין או בקיצור עוד נזק כספי גדול שממש לא מתאים לי כרגע.

בקיצור התיאשתי מאוד והתקשרתי לגרר וביקשתי ממנו שיעשה לי הנחה, אני חייב לציין שהבחור היה מאוד נחמד. מחיר המחירון של הרכב לשי היה 3000 שח, הבחור פשוט הגיע לי משמים. גם גרר לי את הרכב מהשטח וגם שילם לי במזומן 1000 שח עובור הרכב ואמר שזהו השירות שהוא נותן – קניית רכבים – מכוניות לפירוק.

שירותי פירוק מכוניות וגרירה

הגורר פשוט קנה את הרכב בשביל לפרק את החלקים שבפנים הרכב ולמכור אותם כברזל או משהו כזה. את האמת זה ממש לא משנה לי אבל זה מאוד עזר לי אישית כי באותו רגע ראיתי הכל חשוך ובהחלט שירותי מכוניות לפירוק עזרו לי.

יתרונות מכוניות לפירוק

אם אתם גם כמוני או חושבים שבא לכם לזרוק לאשפה את המכוניות הישנות הגיע הרגע שבוא אתם צריכים לקחת את הכפפות ולעבודה! פשוט להרים טלפון ולהתקשר לאדם המתמחה בפירוק מכוניות על מנת שיקח את המכונית הנושנה הזו מידכם. יתרון גדול הוא שאתם תוכלו לקבל כסף וכסף במזומן. לא צק'ים ,ולא מילים באוויר. סוחרי רכבים לפירוק נותנים כסף במזומן עבור הרכב שלכם וזה יתרון גדול כי אף אחד לא בורח לכם עם הסחורה שלכם.

חיסרון מכירת רכב לפירוק

חיסרון מכירת הרכב או מכוניות לפירוק הוא במובן הרגשי. מאוד קשה למכור רכב שאתם קשורים אליו אבל אין מה לעשות צריכים לעשות מה שצריכים לעשות! וכמובן ישנו חיסרון נוסף שהוא שאינכם באמת יודעים כמה הרכב שווה ואתם בחסדי הסוחר, לכן מומלץ לשאות מחירים שונים לגבי הרכב שלכם מספר גדול של סוחרים שונים שיציעו הצעות מחיר אטרקטיביות וכך תבצעו כמו מסחר בטלפון עבור המכונית שלכם. אם הרכב שלכם לא רלוונטי למטרת נסיעה אפשר למכור אותו לפירוק אך חובה למלא טופס הורדת רכב מהכביש מכיוון שזהו השלב הראשוני ועליכם לידע את משרד הרישוי והתחבורה שאתם מעוניינים להוריד את המכונית מהסיבות האישיות שלכם או מסיבות בטחוניות ומצבו הפיזי של הרכב.

יש לציין שחברות של קונים רכבים לפירוק גם קונים טרקטורונים,משאיות ועוד כלי תחבורה שונים.

משאיות שמפרקים

תוך כדי שאני יושב וכותב את הפוסט הזה במתחם קפה ארומה אני יושב ומחייך, כמה זה היה מצחיק למכור את המכונית שלי שכל כך אהבתי בזמן כל כך קצר. אני זוכר שחיפשתי את הרכב הזה 3 חודשים שלמים ובסופו של יום מכרתי אותו בפחות מ 3 דקות. מצחיק מאוד אבל הכל לטובה מה שכן עם הרכב הזה בזמנו כמו שאומר שלמה ארצי  הייתי " מלך העולם" …