עבודות גבס

משפצים בזול את הבית – עבודות גבס

אם היו אומרים לכם שניתן לשפץ את הבית בקלות, בעלות נמוכה ולקבל עיצוב מרהיב לבית, מה הייתם חושבים? עבודות בגבס מאפשרות את כל זה, ונחשבות לשיטת העיצוב המשתלמת ביותר, איך שלא תסתכלו על זה.

פעם עבודות גבס היו נפוצות אצל אנשים שרצו לסגור חלל, או להוסיף מחיצה ולא היה בידיהם מספיק כסף. העיצוב היה פשוט ביותר, נקי ומשעמם. כיום, עבודות גבס כלל לא נחשבות לעיצובים משעממים. בעזרת עבודות גבס ניתן לעצב כל חלל, לעצב פינות נישה גדולות, מעמדים לטלוויזיה, להוסיף עיטורים לקירות ועוד- והכל בעלות חומרים נמוכה ביותר ובאיכות גבוהה מאוד.

יתרונות עבודות גבס

בוודאי נתקלים בבתים בהם היו עבודות גבס מרהיבות. מה היתרונות לשימוש בגבס בעיצוב הבית על פני חומרים אחרים?

ראשית, המחיר. מחיר הגבס נמוך ביותר ובכך מאפשר עיצב מרהיב ומרשים של הבית בעלות מאוד נוחה. למרות המחיר הנמוך, התוצאה המתקבלת מעבודות הגבס היא מרשימה ובאיכות מעולה, פשוט כי הגבס עצמו זול.

חוץ ממחיר, מגוון האופציות העיצוביות הוא אין סופי. הגבס קל מאוד לעבודה, וניתן ליצוק אותו לתבניות במגוון רחב של עיצובים. בעצם, כל עיצוב שתצרו, נישה עגולה להצבת ואזה, כוורת לאחסון ועוד- ניתן לבצע בגבס.

קל מאוד לעבוד עם הגבס,דבר הגורם לכל שמחיר עבודות בגבס יהיה נמוך- אם חומרי הגלם זולים, העבודה קלה- אין סיבה לגבות מחירים יקרים.

יתרון נוסף של עבודות בגבס הוא במקרה של תיקונים ואחזקה. אין צורך בשיפוצניק ובכלי עבודה מורכבים, התיקון נעשה בקלות ובזול.בנוסף, עבודות בגבס לא מזהמות את הסביבה, ונחשבות לירוקות, כמו כן לגבס תכונות אקוסטיות.

אין ספק כי יש כאן רשימת יתרונות ארוכה במיוחד לעבודות בגבס. על הרשימה הזו יש יתרון נוסף ומשמעותי. אם עיצבתם ולאחר שנים אתם חפצים בעיצוב אחר, או מעוניינים לחזור לחלל המקורי של הבית- אין צורך בימי עבודה רבים של השיפוצניק. כל עיצוב בגבס קל ביותר לפרק, בלי לפגוע בקירות הבית המקוריים.

אם אתם חושבים על עיצוב של הבית, או אם עד עכשיו מנעתם מעצמכם את שדרוג הבית מחשש לעלויות גבוהות- עצבו בעזרת עבודות בגבס. תיהנו משימוש בחומר ידידותי לסביבה, עיצובים מרשימים במיוחד ומעלות חומר גלם זולה ועלות עבודה כוללת נמוכה.

תגובה אחת בנושא “עבודות גבס

  1. צחי שמעוני מאת

    אני מחפש מומחה בתחום עבודות גבס כדי שיבצע לי עבודה בסלון, מדובר על בנייה של שידה בגודל 2 מטר על מטר וחצי כמה זה אמור לעלות? יש מישהו מומלץ באזור תל אביב ?

סגור לתגובות.