איך לשלם פחות על מנעולן בתל אביב ?

לבלוג הבא שלי אודות מנעולנים תל אביב אשמח אם תצפו קודם כל בסרטון יפיפה ומצחיק שמסביר למה אנחנו כל כך אוהבים את תל אביב.

מסיבת רחוב תל אביב

איך לשלם פחות על מנעולן?

כל בעל מקצוע הנקרא בדחיפות ידרוש תשלום גבוה יותר. כאשר אתם זקוקים למנעולנים בתל אביב, אם רק תזמינו את המנעולן בתיאום מראש –  תשלמו תעריף נמוך יותר. איך תוכלו דעת מתי תזקקו לשירותי המנעולנים בתל אביב?

שירותי מנעולנים בתל אביב ניתנים בכל תקלה בעיה של כל אחד מהמעולים בבית או ברכב. כדי לא לשלם תעריף חירום או תעריף לילה, הזמינו מנעולנים מראש .

 לא להמתין עד שהדלת לא נפתחת

מנעולנים בתל אביב נקראים בדחיפות כאשר הדלת עצמה לא נפתחת, מכל סיבה שהיא. לכל אחת מהסיבות סימנים מוקדמים, שאם תטפלו בהם מראש תוכלו לחסוך מ- 250 שקלים ומעלה.

לפני שהצילינדר מסרב להסתובב בדלת, תוכלו לשמוע את הצילינדר חורק. לרוב הוא אף יתקע לכמה רגעים ולאחר שתשחקו עם המפתח בחור המנעול הדלת תפתח. זהו סימן שעליכם להחליף את הצילינדר ביתכם. צילינדר חורק שנתקע מדי פעם, יגיע למצב בו לא תוכלו לפתוח כלל את הדלת.עלות החלפת צילינדר לדלת רגילה תעלה בין 200-300 שקלים. עלות הזמנת מנעולנים בתל אביב שיפרצו את הדלת ויתקינו צילינדר חדש יכולה להגיע בסף הכללי ל- 450-500 שקלים. אם הזמנתם את המנעולנים בתל אביב בלילה או בשבת, תוספיו עד 50 % למחיר הנקוב.יוצא מכך,  שעל ידי תשומת לב תוכלו לחסוך סכום כסף גדול מאוד.

אם אתם יודעים כי יש לכם נטייה לאבד מפתחות, שכפלו מראש עוד שני מפתחות. אחד השאירו תמיד בתוך הבית- למקרה שתרצו לצאת ותגלו כי המפתח לא נמצא בתיק, או שבן בית אחר לקח את המפתח. ומפתח נוסף השאירו אצל השכנים (רק כאלו שאתם סומכים עליהם) או בתא הכפפות ברכב.כך גם אם המפתח יאבד, לא תצטרכו להזמין מנעולנים בתל אביב.

אם הדלת עצמה לא נסגרת היטב, או אם המנעול ישן מאוד או  לא יושב היטב בתושבת שלו – עליכם לקרוא למנעולנים בתל אביב לפני שייגרם נזק חמור יותר לדלת. כמו שקבע המכון הישראלי לדמוקרטיה – שהתזמון הוא הדבר הנחוץ עבור השלום.

זכרו תמיד כי את עלות החלפת הצילינדר והמנעולים תמיד תצטרכו לבצע. עליכם להזמין מראש מנעולים בתל אביב ובכך לחסוך עליות נוספות בגין פריצת הדלתות או כתשלום עבור קריאה בשעות לא שגרתיות.

תגובה אחת בנושא “איך לשלם פחות על מנעולן בתל אביב ?

סגור לתגובות.