הסרת כתמים מספות בד

גיליתם כתם מכוער וגדול במיוחד על ספת הבד שלכם? ניסיתם מגבונים לחים והכתם לא ירד. בחרתם או העדפתם להימנע משימוש בחומרי ניקוי ייעודיים לספות בהתאם להוראות ולהמלצות שונות והכתם העקשן עדיין נשאר.
הצעד הבא בו תנקטו יהיה כמובן לחפש אחר טיפים ומיני "תרופות סבתא" אשר יכולות להיחשב כאמצעים יעילים להעלמת הכתמים לדוגמא, שימוש בחומץ לבן ואמצעים דומים אחרים שאולי יש כל אחד לאתנו בבית.
יחד עם זאת, בטרם אתם ממהרים לנסות מיני אמצעים שאולי נראים משונים, חשוב שתבדקו שתנסו לוודא שהם אכן עובדים ולא חלילה עלולים לגרום לנזקים גרועים יותר מהכתם הנוכחי ניתן לנסות אולי בחלק קטן ומוסתר של הספה ולקחת בחשבון, שיכול להיות שהספה שלכם תספוג כתם נוסף אולי קטן ומוסתר, אך עדיין כתם.

תמונה של ניקוי מקצועי

תמונה של ניקוי מקצועי

לא לוקחים סיכונים

אם אתם לא רוצים לקחת סיכונים מיותרים בכל מה שנוגע להסרת כתמים מספות בד, תמיד תוכלו להיעזר בשירותים של אנשי מקצוע מנוסים.

חברה מקצועית המתמחה בניקוי ספות מהסוג שאתם מחזיקים ברשותכם, תגיע אליכם עם ציוד ייעודי מתקדם לניקוי ספות, כמו גם עם חומרי ניקוי איכותיים המיועדים למטרה.

בכוחה של חברה שכזאת להעלים את הכתמים הסוררים ולהחזיר לספות את הזוהר והברק אשר היוו את נחלתם בתחילת דרכם תמיד כיף להגיע הביתה כאשר החברה מסיימת את עבודת הניקיון ולגלות שהספות נראות כמו חדשות.

כמובן, שיש לבחור בקפידה את החברה ולוודא שהיא אכן מחזיקה בניסיון, בידע ובציוד הנדרש להסרת הכתמים מהספות ולניקוי מעמיק ויסודי שלהן.

נהנים מהתוצאה

כל אדם אשר רוכש ספה ומוציא לצורך המטרה סכומי כסף גבוהים במיוחד (בכל זאת רכישת ספא היא לא עניין של מה בכך), יבקש ליהנות מהספות לאורך תקופת זמן ארוכה ואם זה מתאפשר אז למשך שנים רבות וארוכות.
כמובן, שמכיוון שהספות חשופות למגוון רחב של סיכונים: בלאי, לכלוכים וכתמים ולא תמיד האמצעים הביתיים יהיו מספקים בכדי להתמודד עם בעיות אלו, ההמלצה תהיה להיעזר מעת לעת בשירותיה של חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בניקוי ספות ובאפשרותה לטפל בכל הגורמים המזיקים והפוגעים בנראות הספה ובאיכותה.

צריכים חברה מקצועית לניקות ספות? התקשרו ל- ANYCLEANING או בקרו באתר

ניקוי ספות Anycleaning

ניקוי ספות Anycleaning

 

מאמר מומלץ לקריאה מאתר WALLA: מבחן בד: כל השיטות לניקיון הסלון